Občinska turistična zveza-OTZ

MOJA DEŽELA LEPA IN GOSTOLJUBNA 2018

V Mestni hiši Brežice se je z osrednjo prireditvijo in podelitvijo priznaj zaokrožila letošnja akcija ” Moja dežela lepa in gostoljubna” v sklopu katere je ocenjevalna komisija OTZ Brežice pregledala cel niz krajev, vaških središč, osnovnih šol v brežiški občini. Odločitev o tistih, ki si zares zaslužijo še dodatne pohvale in priznanja je bila tudi letos za komisijo izredno zahtevna. Razlike so vsako leto manjše, urejenost in prijaznost okolja tako vaškega, mestnega, šolskega se izboljšuje. No, kljub vsemu so rezultate javno objavili in podelili priznanja v sklopu obeleževanja svetovnega dne turizma:

FOTOGALERIJA  – je dosegljiva tukaj s klikom na povezavo.

Uvodni film ob obeležitivi svetovnega dneva turizma s podelitvijo priznanj dobiitnikom v akciji Moja dežela lepa in gostoljubna. Občinska turistična zveza Brežice je pripravila sprejem za dobitnike in ostale v prostorih Mestne hiše Brežice.

FOTOGALERIJA  – (klikni za povezavo ) strokovna ekskurzija za člane turističnih društve včlanjenih v zvezo

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

letak-2016-02