Golažijada Šoštanj 2018

GOLAŽIJADA ŠOŠTANJ 2018

Krajevna skupnost Šoštanj, skupaj s Turistično olepševalnim društvom Šoštanj, je v soboto 13.10.2018 priredila ob prazniku krajevne skupnosti Šoštanj, tekmovanje v kuhanju golaža, na katerem je sodelovalo 15. ekip iz različnih koncev Slovenije, med njimi pa je sodelovala tudi ekipa TD DOBOVA, katera je štela 8 članov ekipe (Miro Kovačič, Sonja Kovačič, Sandra Kovačič, Bojan Kovačič, Danica Kovačič, Marija Ogorelc, Ivan Ogorelc, Dušan Večerić). Tekmovanje je potekalo na glavnem trgu, ob izredno lepem sončnem vremenu z veliko obiskovalcev. Vsaka stojnica je imela pestro ponudbo domačih proizvodov, katere smo ponujali tudi mi. Sodniška ekipa, katera je ocenjevala nastopajoče, je bila stroga, ker se je ocenjevalo vse, kar sodi zraven (urejenost ekipe, izgled stojnice, higienski minimum in itd…..). Vodja sodniške ekipe je bil g. Marjan Jerman z ekipo. Čeprav je nastopalo kar zadostno število ekip, nam je uspelo zasesti odlično 3. mesto. Ekipa TD DOBOVA se je že 2-krat udeležila golažijade v Šoštanju in v drugem nastopu, je uspelo doseči odmevni rezultat.

FOTOGALERIJA – dosegljiva na povezavi

error: Vsebina je zaščitena !